Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2006

2006

Tereza Kostková

2. 9. 2006

V červnu jí bylo třicet, je stále svobodná a rozlítaná jako správný Blíženec. Na rozhovor měla Tereza Kostková čas pouze dnes, v sobotu, v půl deváté ráno. Přitom se v šest ráno vrátila z Tábora z natáčení seriálu o vodácích (podle knihy Zdeňka Šmída Proč bychom se netopili jej točí režisér Petr Nikolaev ještě s Lukášem Vaculíkem, Zuzanou Kainarovou, Václavem Rašilovem a dalšími herci) a hned po schůzce se mnou šla na kostýmní zkoušku šatů, které bude mít na sobě při moderování show Star Dance. Tereza Kostková je nesmírně příjemná bytost, která zdědila energii a temperament nejen po svých rodičích (Petr Kostka a Carmen Mayerová), ale také po své španělské babičce. Herecky se jí daří čím dál líp a to nejlepší ji ještě určitě čeká.

Režisér Zdeněk Podskalský

29. 8. 2006

Režisér Zdeněk Podskalský, jehož filmy nám dodnes zlepšují náladu, po sobě kromě svých děl zanechal také krásnou věž na Malé Straně a v ní při troše štěstí lze navštívit Zdeňka Podskalského juniora.

Více

Sobotka a Humprecht

27. 8. 2006

Ani dnešní poslední srpnová neděle nepřekvapila podivným počasím, v němž nechyběl déšť, bouřky a chvílemi ospalé sluníčko.

Více

Jakub Vinklář

23. 8. 2006

Mám toho člověka ráda. Jakub Vinklář je malíř a - jak jméno napovídá - je syn herce Josefa Vinkláře. Dnes jsem ho ale potkala ve špatném rozpoložení.Více

Ospalá pondělní Kytlice

21. 8. 2006

Před 38 lety nás okupovaly 'přátelské' armády a právě v tento památný den jsem se vypravila s rodinou do Kytlice v Lužických horách.

Více

Memorial generála Custera

20. 8. 2006

Už pošesté se v sobotu 19.8. odehrál na Drtinově statku v Hněvšíně a přilehlých polích, lesích a lukách Memorial generála Custera, jemuž velí Václav Vydra.


Více

Kouzlo Opatovické ulice

16. 8. 2006

Syn spisovatele Oty Pavla Jiří dnes slavil padesáté narozeniny v kavárně Jericho v Opatovické ulici.

Více

Jana Fabiánová

15. 8. 2006

Že vám to jméno ještě nic neříká? Jana Fabiánová natolik usilovala o vlastní identitu, že si tohle jméno zvolila schválně, aby nikdo na první pohled nezjistil, že je ve skutečnosti dcera zpěvačky Nadi Urbánkové.

Více

Langmajer není Langmiler

13. 8. 2006

Když jsem v pátek večer zhlédla na Pražském hradě v rámci Letních shakespearovských slavností Večer tříkrálový s brilantním Šaškem (Jiří Langmajer neboli Langoš), uvědomila jsem si, že před pár dny, 8.8., zemřel herec podobného jména Josef Langmiler.

Více

Svatba Adélky

12. 8. 2006

Tak se nám dnes vdávala starší dcera Adélka.

Více

Nahoru