Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2006

2006

Chantal Poullain a Oldřich Kaiser

11. 8. 2006

Šest tanečních hodin v šesti týdnech se během letošního léta stalo dalším kultovním představením divadla Ungelt.

Více

Bílá Labuť

7. 8. 2006

Bydlím blízko jednoho z nejstarších obchodních domů Bílé Labuti, a tak mám možnost pozorovat jeho proměny či v posledních letech spíš zvláštní letargii, která vzbuzuje smíšené pocity.


Více

Stylista Dan Procházka

6. 8. 2006

Přesně před týdnem se předávkoval prášky sedmadvacetiletý stylista Dan Procházka.


Více

Jana Šulcová

4. 8. 2006

K Janě Šulcové nesmíte přijít na návštěvu nikdy dřív, než jste objednaní.

Více

Novinky na mém webu

3. 8. 2006

Milí přátelé, chtěla jsem vám jen říct, že se díky chytrým lidem z firmy eBrána postupně proměňují moje webové stránky. Změny jsou spíš skryté (mám nyní jednodušší podmínky pro psaní a vkládání fotek), ale postupně si jich určitě všimnete. Pro začátek si zkuste prolistovat Zápisník. Dodělala jsem dodatečně ke každému zápisu nadtitulek - pro přehlednost- a postupně k některým zápisům dodám i fotky. Budu ráda, když mi zůstanete věrní i nadále a třeba mi také napíšete své názory a připomínky na mailovou adresu b.kovarikova@iol.cz.

Více

Fotograf Stanislav Tereba

3. 8. 2006

S fotografem Standou Terebou máme čtvrstoleté výročí!

Více

Bohumil Švarc

28. 7. 2006

V Praze vyvrcholila trpická vedra, když se rtuť teploměru vyšplhala nad pětatřicítku.

Více

Spisovatel Jiří Pavel

22. 7. 2006

Na pražských Vinohradech je vedro k padnutí. Z posledních sil docházím v deset hodin dopoledne do bývalého obchodu s knihami, kde momentálně přebývá Jiří Pavel, syn známého spisovatele Oty Pavla. Je tu prý jen dočasně, bude se stěhovat do bytu, jen čeká na vyřízení formalit. Jiří Pavel zdědil po otci nejen literární talent (vydal dvě knihy povídek), ale bohužel i maniodepresivní psychózu a vlivem nezřízeného života a holdování alkoholu svůj organismus téměř zdevastoval. Přesto ho zatím doktoři ze všeho vytáhli a on se nyní chystá 16.8. oslavit své padesátiny. Potěšilo mě, že je na tom líp, i když ne dobře, a dvě hodiny jsme si spolu povídali. Do jeho příběhu se prolínal i příběh tragicky zesnulého psychiatra, který vydával knížky a ty se prodávaly právě v místech, kde má nyní složených svých 'pár švestek' Jiří. Kafkova Praha stále žije, stačí se pořádně rozhlédnout!

Více

Blanka Matragi

20. 7. 2006

Vyměnila jsem si s módní návrhářkou Blankou Matragi jen stručný mail - je vpořádku a dokončuje šaty na podzimní pražskou přehlídku. Zní to tak normálně, nebýt toho, že vše se odehrává v Bejrútu.

Více

Seriál Letiště

19. 7. 2006

V Čechách máme tropy. Jak jinak si vysvětlit, že pod okny našeho domu v centru Prahy je slyšet cikády?

Více

Nahoru