Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2014

2014

Živá strava - proč ne?

5. 3. 2014

Poprvé jsem o živé stravě neboli raw food slyšela od naší bývalé Miss Heleny Houdové. Upřímně - až jsem jí nevěřila, jak moc jí to chutná, jak skvěle působí na vlasy, kůži a celkový organismus.

Více

Vysílá studio Jezerka

2. 3. 2014

Pamětníci si pod tím názvem vybaví někdejší televizní pořad, který se skutečně vysílal z míst, kde dnes působí Divadlo Na Jezerce. Tentokrát však název patří kabaretní show, jejímiž moderátorkami budou Dáša Zázvůrková a Jana Malá.

Více

Co dělá Pavel Zedníček?

2. 3. 2014

Pavel Zedníček letos oslaví 20 let spolupráce s Janou Paulovou, se kterou má na repertoáru 8 komedií!

Více

Bylo nás pět podle Goldflama

26. 2. 2014

Poláčkova kniha Bylo nás pět patří k mým nejoblíbenějším. Netušila jsem, že podobně to má i Arnošt Goldflam, který se pustil do její adaptace - a výsledek uvede Divadlo ABC premiérově již 22. března.

Více

Už ve čtvrtek bude Eva tropit hlouposti

24. 2. 2014

Už tento čtvrtek se v divadle Na Fidlovačce uskuteční premiéra známé crazy komedie Eva tropí hlouposti, po níž bude následovat moje autogramiáda. Budu podepisovat knížku Největší tajemství Oldřicha Nového, který tak bude onoho večera "při tom".

Více

Když v tom jedou ženy

23. 2. 2014

26. února uvede Česká televize první ze 6 dílů dokumentárního cyklu Když v tom jedou ženy, který natočila Theodora Remundová.

Více

K cestování patří dobrý průvodce

21. 2. 2014

Mám ráda turistické průvodce, vydávané Nakladatelstvím JOTA. Jsou pro mě zárukou kvality. Taková je i Sardinie z edice Rough Guides.

Více

Michal Malátný se zamiloval do pohádek

20. 2. 2014

Frontman kapely Chinaski Michal Malátný má letos zajímavý rok. Nejprve oslavil 20 let své kapely, poté se stal jedním z protagonistů nového představení Jiřího Suchého Osvobozené divadlo Semafor a nyní se zamiloval do pohádek!

Více

Kurňa, co to je?

15. 2. 2014

Díky pozvání Milana Drobného jsem se ocitla na natáčení jednoho z dílů zábavného pořadu Pavla Zedníčka Kurňa, co to je?

Více

Není Hemingway jako Hemingway

8. 2. 2014

V nakladatelství Paseka vyšla knížka Hemingwayové. Skrytá tvář jedné rodiny, kterou napsal vnuk slavného spisovatele John Hemingway.

Více

Nahoru